View Single Post
  #34  
Staro 16.05.2018, 19:20
doE0 doE0 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2016
Poruke: 69
Nepromenjeno

Hej vi, dragi ljudi!
Moja supruga i ja smo danas pozeleneli!!!

Vec ste mnogo puta citali proceduru ulaska pa se necu zadrzavati na tom delu. Kada smo usli prvo smo dobili broj i pozvali su nas za nekih 15ak minuta, tu smo predali svu dokumentaciju, slike iz razlicitih perioda veze, prepiske... Vec za par minuta su nas pozvali na prvi salter-gde se vrsi placanje i vratili se kako bismo sacekali da nas ponovo pozovu. Tu je usledio poprilicno dug period cekanja, nekih sat i po vremena i pozivaju nas broj! Odlazimo na poslednji "šalter"- to je u sustini mala kancelarija sa dve stolice naspram kojih je staklo i iza njega konzul (da vam budem iskren, nisam ocekivao kancelariju, jer nisam procitao na forumu da je iko imao razgovor sa konzulom unutar iste). Postavio nam je vise pitanja: gde smo se upoznali, kada, koliko dugo smo zajedno, kada smo se uzeli, koliko ljudi je bilo na vencanju, da li imamo rodjake u usa, kod kog prijatelja idemo, da li smo ziveli u inostranstvu...i mislim da je to sve od pitanja. Moram da naglasim da smo se uzeli posle pristizanja maila sa datumom zakazanog intervjua, sto znaci da smo u braku svega manje od mesec i po dana. Nakon toga je usledilo:"Vase vize ce danas biti odobrene, hvala. Pozvace Vas neko od kolega na jedan od saltera." Osmeh oko glave i vracamo se na mesto, nije proslo ni 2min vec su nas pozvali da nam vrate dokumentaciju. Sledi informisanje oko preuzimanja pasosa i izlazak iz ambasade. Sve u svemu, lepo iskustvo...vrlo smo zadovoljni danasnjim danom, svima zelimo isto!!!

Hvala vam svima na informacijama tokom prethodnog perioda i recima podrške!