View Single Post
  #2  
Staro 01.10.2018, 09:49
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

jutro...

rekoh idem sad da vidim SF natenane sta da zurim pa to je samo 900km do Springfielda to cu ja da spicim za 5-6 sati, ali malo morgen ! A ko zna kad cu opet ici za SF.

Celo prepodne sam bio u gradu, koji je bas onako mali sto me iznenadilo. Mislim The Bay Area je ooogromna ali sam SF je mali grad. Obisao sam sve i sednem da klopam pre polaska. Racun bio $30 dolara ja placam kad konobar ni 5 ni 9 nego

- sir, no tipping ?

O da ovde je tip obavezan bar 10%, dajem mu $5 on sav srecan kezi se kao i svi...

Cim sam izasao na interstate 5 ja vidim ogranicenje 70mph (92kmh) WHAT ? Pa vi niste normalni, stici su preksutra u Springfield ))))

Ali, na autoputu vidim svi pod konac voze tako malo vise do 74mph max... usput vidim patrole policije koje pull over the people....

4PM meni vreme za spavanje (jer meni je to 1 ujutro. Majkomila, a milimo autoputem. Jos ajde pomozi Boze necega je i bilo do jedno 50milja severno, posle toga pustinja. Ja, auto, autoput i po koje mesto....

U EU ja bih normalno stao na neko odmoriste ili pumpu i odspavao, ali ovde nema ni odmorista ni pumpe. A drugo, razmisljam, pa jebt Amerika je ovo, de smem da spavam u kolima.

Dovcem se nekako do Redding-a poslednjeg evceg mesta u CA i odoh da potrazim neki hotelcic motelcic. Nema nista ispod $90 i to da se pomolis bogu, a meni ostalo jos 500km.

Uzmem ja kafu $2.5 od nekih mozda pola litre i jedan red bull $6 i krenem dalje. Ajd valda ce u Oregonu biti veci limit brzine.

Ja u OREGON ono 65MPH !!!!! Hahaha, a isti autoput.

Idemo dalje, rekoh sebi, e vala kad mi je mogao pradeda peske preko Albanije stici cu i ja do Springfielda u Shevy-iju.

Prodjoh nekih 100milja kad ono policija rotacija vatrogasci, VOJSKA. Sta je ovo ? Kazu polako oprezno ulazite u zonu WILDFIRE. Jednostavno gori suma u zoni od nekih 30milja i tu smo vozili oko 50mph ! Prolazim noc, ono oko mene gore cetinari vidis drvo visoko 100m gori u noci kao prskalica. neki cetinar... Ima dosta i dima zatvaram sve prozore i ventilaciju.

Jbt pa ovo je pakao !

I u 3AM posle 12h sati voznje na cackalicama na ocima ja vidim tablu Sprienfield.

Jeeeee, hoorrrayyy
Reply With Quote