View Single Post
  #5  
Staro 06.06.2020, 15:03
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Izvinjavam se sto pisem off topic.

Hvala administratoru sto reaguje na lose ponasanje ljudi. Cesto nam se desava da naidjemo na problem i da nam to ne rese uopste ili ne urade onako kako bi trebalo.
Ima losih ljudi. Njih treba izbegavati. Ima ljudi koji misle samo na sebe iz ko zna kog razloga. Teska su vremena, narocito sada, kada je (samo u Americi) skoro 40 miliona ljudi ostalo bez posla. Znam, resice se to, ali do tada treba izdrzati sve gluposti koje se srecu u svakodnevnom zivotu. Nama gastarbajterima nema ko da pomogne. Borimo se sami i cesto nam je puno teze nego drugima (domacima). Kada sam mojim poznanicima (amerikancima) rekao da sam dosao samo sa sva kofera, pitali su me da li mi jos nesto treba. Dali su mi mikrotalasnu, serpe...

Treba izdrzati i biti pozitivan. Mislite da ste osteceni? Ne kazem da treba da okrenete i drugi obraz. Branite se. Uostalom, za dobrim konjem se prasina dize. Tako kazu kod nas. Izbacite nacije, rasu, obrazovanje ili socijalni status iz teksta kada se zalite nekom. Narocito kada ste u konfliktu sa nekim. To ume da se vrati kao bumerang.

Ako nailazite na problema, znaci da napredujete. A napredak uvek prate problemi.
Glavu gore i ostvarite svoj americki san. Bar ono najvaznije.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote