View Single Post
  #9  
Staro 03.07.2006, 10:50
ZA MARINU
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

ZA MARINU:

Ja sam Igor iz BGD-a, imam brata u USA koji tamo (legalno) zivi i radi. Moj brat ce napisati to pismo (materijalno je sposoban za to) i dobices imigrantsku vizu (zelenu kartu), odnosno mocices da iskoristis to sto su te izvukli na lutriji jer ces imati garantno pismo i punu garanciju sto ti sada fali. Ja nisam imao srece kao ti da me izvuku, pa za uzvrat trazim da se fiktivno vencamo da bi i ja posao sa tobom (posto i supruznik dobija green card kao i ti). Napominjem da cemo u pocetku kod mog brata da stanijemo i neces morati da mislis nista za pocetak u vezi snalazenja. Eto, ja sam NORMALAN decko, koji samo zeli da dobije useljenicke papire koje si ti dobila, ali ti fali to pismo koje ja mogu da obezbedim za nas preko brata, a koje moras da imas!!
Sve cemo da se dogovorimo, brak moze da bude samo fiktivan, a i svaki drugi dogovor je moguc!
Ja ti nudim resenje, kontaktiraj me da makar popricamo, da me upoznas, da vidis da sam OK decko.
Javi mi se na email:
pdxigor@yahoo.com

da razmenimo telefone (mobilne) pa da se cujemo. Javi mi se hitno jer nemas mnogo vremena!!
Igor