View Single Post
  #14  
Staro 15.02.2018, 15:04
kuki kuki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.06.2015
Poruke: 95
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Magelan Prikaz poruke
Ukratko: previse matematike ni oko cega.

“Hladne glave” da cepidlacis dane - licno nije moj stil. Moj stil bi bio 5-5.5 meseci, nikako knapiranje po sistemu da se bukira avion koji slece u 23.59 tamo nekog dana koji sam izracunao. Nece u exYU nista da izgori za dve nedelje a meni bi bila mirna glava. Da li je 180 ili 182 - ne d’o ti Bog da krenes oko toga da se na aerodromu raspravljas sa nekim nezainteresovanim imigracionim sluzbenikom koji iza tebe ima citav red naroda I samo ceka tebe da kalkulise I nateze se k’o sto se mi ovde natezemo. Moze glatko da ti oduzme GC I posalje te kod imigracionog sudije pa se ti na sudu dokazuj da li si I sto si ostajao toliko dugo, a tu vec mogu I da ti traze one takse koje nisi uradio kao dokaz o vezama sa US.

Ukoliko zelis da potencijalno upadnes u problem, samo napred.

P.S. Objasnjeno je sve I zamolicu te da ne postavljas dalja pitanja na ovu temu.

Moderator
Ok, moje je pitanje bilo dal se resetuje brojanje za 182 cela dana van US, ili ne, samo se ne uzbudjujte...

kako sam shvatio, svaki je izlazak rizik u statusu nosioca GC, bilo to na par dana, 2-3 meseca, nepunih 6 meseci ili 364 dana... (ili 365, ako je prestupna godina...)

Uvek smo na slobodnoj volji salterskog sluzbenika... koliko god da je trajalo odsustvo...
Reply With Quote