View Single Post
  #327  
Staro 23.11.2012, 00:13
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Stevan Prikaz poruke
Sada si me zabrinuo. Za 2-3 dana krecem sa rezervacijom pod hitno! Hvala puno na savetu! )
Ukoliko pogledas na internetu naci ces dosta clanaka o tematici kada je najbolje kupovati kartu. Vecina onih koje sam ja procitao kazu da karta cesto bude najpovoljnija 6-8 nedelja pred putovanje. Ti sada ako odes na sajt nekog pretrazivaca videces da su jako male razlike u ceni izmedju sezonskih i van sezonskih letova. Kako se vreme putovanja bude priblizavalo tako ce doci do detaljnijih korekcija. Moje misljenje je da ti sada placas uslovno receno realnu cenu karte. Ukoliko sacekas januar ili februar moze se desiti da cena karte skoci, ali se isto tako moze desiti da avio kompanije imaju malu potraznju za letovima pa spuste cene. Ja sam prosle godine leteo u januaru i februaru. Uporedio sam cene na internetu i dobio najpovoljniju ponudu kod agenta. Dodjem ujutru na posao sa namerom da zovem agenta da kupim kartu i vidim mail od Lufthansa za promotivnu akciju "zima u Evropi". Javim to agentu i ona mi nadje drugu kartu jeftiniju za $200. Sad je na tebi da li ces da rizikujes ili da igras na sigurno i kupis kartu mesecima unapred.
__________________
If you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
Reply With Quote