View Single Post
  #7  
Staro 27.09.2010, 21:32
Ninovranje Ninovranje je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.06.2010
US lokacija: Chicago - Niles
YU lokacija: NjeVra Siti
Poruke: 78
Pošalji Skype™ poruku korisniku Ninovranje
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Žana Prikaz poruke
Ne znam zaista u cemu je tvoj problem - a iskreno me i ne interesuje. Diplomu o zavrsenom cetvrtom razredu srednje skole imam kod kuce i izdata je mom suprugu 2002-ge godine od srednje tehnicke skole u Vojvodini. Samo ako ne pocnem sad da se ubedjujem oko necega sto vidim svojim ocima... ali stvarno. Ovo je stvarno za dizanje ruku - covece, nije dosta sto neko deli informacije, vec bi i da napadas na sta stignes? Iskreno bas me zaista vise i briga - sve pise i na sajtu DV lottery i na forumu. Dakle, Ninovranje - dok ne prodjes kroz izvlacenje, intervju i sve ostalo skini se smoje glave i nemoj da se kacis za svaku moju rec a usput i da dovodis u pitanje nesto u sta se vrlo razumem (pogotovo ne oko dokumenata koja imam ispred sebe). Ili treba valjda da pocnem da skeniram?! Svasta stvarno.
Ok dizem ruke, posto si ti najpametnija. Nisam imao nameru, niti sam zeleo da te necim uvredim, a vidim da se ti vredjas i primas sve licno bilo sta ko da prokomentarise ili da kaze suprotno od tvog misljenja, tako da mislim da imas neki kompleks.

Javno ti se izvinjavam ako sam te uvredio ili bilo sta lose rekao o tebi, postujem tebe i sve tvoje postove,jer ti si ovde mozda i najstarija sto se tice vremena provedenog na forumu sa velikim iskustvom. Sve najbolje, a ja se povlacim iz diskusije sve dok, kao sto si rekla ne prodjem komletnu proceduru i dobijem GC. Pozz
Reply With Quote