View Single Post
  #1040  
Staro 14.04.2016, 12:03
Tikica Tikica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.11.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik 2015NB Prikaz poruke
Evo i moje iskustvo.
Od ulaza da izlaza svi su bili izuzetno ljubazni.
Na prvom šalteru predala sam dokumentaciju (tražili su i kopije), na drugom plaćanje, na trećem sam dala otiske, na četvrtom su mi poslavili par pitanja vezano za planove... Iz nekog razloga sam očekivala da će me poslati u kancelariju, no međutim ponovo su me pozvali da dođem na prvi šalter na koji sam se javila i varatili mi original dokumenta (nisam gledala valjda su mi sve vratili). Sutra će se javiti kada da dođem po pasoš.

Poručujem svima da procedura nije ni približno stresna kako je neki od nas očekuju.

Srećno svima
U tabeli izvucenih za 2016. (link tabele je u mom potpisu) juce je noko anonimno ostavio komentar pod kolonom korisnika 2015NB, u kome kaze da mu je oduzeta zelena karta i da za njega nema nista od USA.
Na postavljeno pitanje da obrazlozi o cemu se radi, kao i da li se komentar zaista odnosi na 2015NB, nije odgovoreno.

Pre svega zelim da skrenem paznju da je ovakav vid komentara bez ikakvog daljeg obrazlozenja u najmanju ruku neozbijan i neodgovoran! Ukoliko komentar nema za cilj da nekoga ispravno informise ili mu pomogne, ne vidim razlog da komentar uopste ostavite.

Jos jednom apelujem na osobu koja je ostavila komentar da obrazlozi da li joj je GC oduzeta pre odlaska, koji je razlog tome, i na sta eventualno treba da obratimo paznju kako se i sami ne bismo suocili sa istim ishodom?!

Unapred hvala!
__________________
DOBITNICI DV2016 TABELA - https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
_______________________________________________
DV2016 - Prva prijava

30.10.2014. - Popunjen obrazac
05.05.2015. - Čuveni "Session timed out"
07.05.2015. - SELECTEEEEED!!!
CN 2016EU00022xxx
17.10. DS 260 sent
18.04. Lekarski pregled
21.04. My green daaaaay
11.10. Evo živim u Njujorku gradu
Reply With Quote