View Single Post
  #5  
Staro 24.03.2019, 09:00
nemanjaq's Avatar
nemanjaq nemanjaq je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.08.2014
US lokacija: Fort Worth, TX
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
I ja sam na T-Mobile dobio neku flat tarifu, ali ne mogu da zovem Kanadu. Bas sam se razocarao. Mislim da svi pre-paid paketi ne mogu da zovu van USA.
To sigurno mogu post-paid paketi.
Mada, nesto mi tu nije jasno; placam paket $40 mesecno, a to zovu pre-paid. Ne bunim se, posto imam 10GB za internet, a dobio sam i telefon na poklom. Za desetak dana nisam uspeo da potrosim ni 2GB, a bas sam se Vajberisao do besvesti. Kad bi mi prebacili to za sledeci mesec, bio bih bogat covek.
Ne znam kakva je vaša potreba za brojevima, pa ću reći naše iskustvo.

Mi imamo porodični paket T-Mobile, 4 broja za ~$160:
1. Pozivi - iz SAD, Kanade ili Meksika, neograničeno ka svim brojevima u SAD, Kanadi ili Meksiku (naravno, posumnjaće da zloupotrebljavate ako imate 10.000 minuta poziva )
2. SMS - neograničeno bez obzira gde ste i gde šaljete SMS
3. Prenos podataka - uvek neograničen, nema dodatnog plaćanja. Samo se brzina prenosa ograničava van SAD i to: neograničen 4G u SAD, iz Kanade i Meksika 4G do 5 GB, posle se brzina smanjuje do 128 kbs, iz ostatka sveta je brzina od 128 kbs.

Postoji još pogodnosti koje nemaju veze sa pozivima, SMS ili prenosom podataka (npr. Netflix pretplata).

Nema nikakve ugovorne obaveze, čak ni kada uzmete telefon. Ako želite da promenite operatera, oni vam izdaju račun za preostale rate (ako je telefon uzet na rate) i to je to.
Mislim da rade "soft credit check" za brojeve i/ili za kupovinu telefona (ako ga uopšte rade) jer se nije nijednom pojavilo u mom kreditnom birou. Znam da morate imati validan ID/DL.

Stoga, možda biste trebali da razmislite o promeni paketa.
Reply With Quote