View Single Post
  #6  
Staro 08.07.2016, 17:23
Capone's Avatar
Capone Capone je offline
Član
 
Datum prijave: 23.08.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 11
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Magelan Prikaz poruke
@Capone

Ne bih da te razocaram, ali ne verujem da ce tvoja zamisao proci tek tako. Ti nisi u Nemackoj u statusu da ti je tu stalno prebivaliste jer tu recimo radis i zivis. Tu si samo u poseti. Dobijali su ljudi vize preko, ali su okolnosti bile drugacije. Ti mozes da probas, ali su velike sanse da ce te uputiti na salter u Bgd...

Jedna poznanica je recimo bila u US kao i ti dva puta, ispostovala sve rokove i vracala se za Beograd na vreme. Medjutim kada je viza istekla, dva puta joj je odbijen zahtev za vizu na intervjuu u ambasadi u BGD. Devojka je nakon toga zapalila za Katar jer je tamo dobila posao kao stjuardesa i u jednom momentu je ponovo aplicirala za vizu u ambasadi u Dohi. Dobila je vizu bukvalno na dobar dan. Medjutim, ona je u Kataru imala i posao i stalnu adresu.

Ranije jesu ljudi odlazili za Pestu i Skoplje po vize, ali to je bilo izmedju bombardovanja i 5. Oktobra, i to samo zato sto je ambasada u BGD bila zatvorena.
Ja sam mislio da kazem da sam bio u Engleskoj u poseti i da sam sada dosao u Nemacku kod mojih jer imam rodbinu tu. Dok sam ovde hteo bih sa ujakom da odem jos u New York jer je to bio razlog zasto sam trazio vizu prosli put da idem u New York... I onda kad obidjem sve to, vracam se nazad u Srbiju na posao...
Mislis da ne bi prosla ova prica?
Reply With Quote