View Single Post
  #4  
Staro 03.08.2010, 19:28
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lavex Prikaz poruke
Pošto supruga i ja planiramo da idemo u Denver (naravno, ako dođu do našeg broja, a nadamo se da hoće) koristile bi nam bilo kakve informacije o ovome gradu, kao i o Coloradu uopšte. Pišite sve što znate ili što ste čuli i što god mislite da bi nam moglo biti od koristi, da se pripremimo što bolje.
Ja sam u Colorado Springs-u, nekih 50-ak milja juzno od Denvera. Na ovom dolje linku naci cete mnogo informacija o Denveru i Coloradu uopste. Mozete i sami da se prijavite na forum pa da pitate ljude od tamo sve sto vas zanima. Jako su susretljivi svi na forumu i sigurna sam da necete ostati bez odgovora.
Cula sam da u Denveru zivi i radi negdje oko 3000 nasih ljudi sa Balkana (ako vam taj podatak nesto znaci), dok ovdje kod mene nas ima samo nekih 300-injak

Jedino znam da je, iz nekog razloga (mozda nadmorska visina), mnogo zdravije zivjeti ovdje u Colorado Springs-u nego u Denveru, barem tako kaze ovdasnje domace stanovnistvo, mnogo je prirode u kojoj moze da se uziva a industrije uopste nema. Zadnju fabriku u mom gradu su zatvorili u martu prosle godine. E sad, Denver je mnogo veci grad, ima vecu ponudu sto se tice izlazaka i nocnog zivota.....ali ja ne bih mijenjala COS za Denver

Zelim vam sve najbolje, pa kad dodjete u Denver da se nadjemo i popijemo skupa u cast GC i DV Lottery

http://www.city-data.com/forum/colorado/
Reply With Quote