View Single Post
  #29  
Staro 18.10.2014, 13:09
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik goKi- Prikaz poruke
Klikni tu prikaci sliku i na sledeca stranica, (2. Resize Your Picture: Make My Picture) odberi Custom Size. Pod 3 ostavi None. Pod 4 JPG Quality: odberi Best.
Cao drustvo!
Juce sam bila kod fotografa kod mene u kraju i rekla sam mu sta hocu i za sta mi treba. On je rekao da to ne radi ali da ce mi podesiti i poslati fotografiju na moj e-mail. To me je kostalo 200 dinara. Trazila sam da mi uradi i pravu fotografiju i za to mi je uzeo jos 200 dinara. Hajde, nema veze... Nije beg cicija...
Fotografiju mi je po dogovoru posalo na e-mail i nije losa... Sacuvala sam je na desktopu. Kada stavim mis na nju, dok ne kliknem, dobijem podatak da je JPG file, dimensions 1406x957 i size 83,1KB. Kada sam uradila ovo gore sto goKi predlaze dobila sam izduzenu i suzenu fotografiju. Hoce li sada moja fotografija ostati zauvek na sajtu "picresize"? Na Photo Validatoru ne odgovara ni jedna. Sta predlazete da uradim? Pokusavala sam i sa nekim opcijama desnog klika, ali mi nije uspelo. Priznajem da nisam bas tehnicki potkovana. Da mozda odem kod nekog drugog fotografa?
Hvala.
Pozdrav.
Reply With Quote