View Single Post
  #5  
Staro 20.11.2008, 02:10
Visitors Visitors je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2008
Poruke: 21
Nepromenjeno Da li sam se prijavio suvise kasno (20.11.2008.) i jos par pitanja...

Pozdrav.

Ja sam Nikola. Prosle godine smo se ja i cura prijavili na greencard, svako za sebe, ali sam prijavu poslao sam mog kompjutera u rasponu od 5 minuta. Da li mogu da me banuju za tako nesto ili je to dozvoljeno ?

Prijavio sam se danas 20.11.2008. a nju cu malo kasnije, zbog malopre navedenog razloga. Sto je sigurno, sigurno je Pitam, jer vidim da se pominju neki brojevi, d aoni ustvari izvuku 100.000 dobitnika, pa neki odustanu, ali na kraju podele tih 50.000 GC-a. Da li sam se kasno prijavio, 20.11.2008. ili to nema veze sa datumom prijave.


E, sada, nesto sto me jako zanima. Pre par godina imao sam malih problema sa zakonom Prodavao sam, u to vreme veoma popularne, diskove (filmovi, muzika). Uhvatili me, klasika i proces sudjenja je trajao 3 i po godine, nista spektakularno, oni su odugovlacili, inace je moglo za 3 meseca da se zavrsi.

Dobio sam presudu, uslovna kazna 3 godine. Zanima me da li oni to proveravaju i sl. Da li cu imati problema sa tim.

Naime, prosle godine sam isao u USA preko Work and Travel i nisu mi pravili nikakvih problema, a bio sam u procesu sudjenja.


Hvala unapred svima.

Pozdrav i svako dobro.
Reply With Quote