View Single Post
  #21  
Staro 16.07.2014, 02:11
ZliZec ZliZec je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2013
US lokacija: NYC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bostonka Prikaz poruke
Ako može malo pojašnjenje... Ja i suprug putujemo krajem avgusta u Boston. Na intervjuu ovde u BG ambasadi, službenik nam je rekao da nema potrebe da po dolasku u USA idemo u SSN office jer će imigraciona služba kojoj predajemo žute koverte sve uzeti u proceduru i da će nam poslati SSN na adresu koju smo predali u pozivnom pismu koje i nije bilo obavezno na intervjuu... RAdi neke sigurnosti planiramo već sutradan, i pored te informacije, da idemo u SSN office i da predamo za SSN i GC.

ZliZec: Super da je proslo samo 5 dana dok ste dobili SSN, je li to neki prosek ili treba vise vremena. Za GC iz ovih iskustava sa foruma, treba mnogo više vremena...
Kad smo dosli, brat koji je ovde osam godina mi je rekao da nema potrebe da igde idem za SSN i GC. Citajuci iskustva sa foruma resili smo ipak da odemo u njihovu socijalnu sluzbu. Mi smo otisli tek posle 6-7 dana od ulaska. Kao sto rekoh cekali smo skoro 4h i to je malo frustrirajce, ali na kraju se isplati. U ponedeljak smo podneli zahteve, u subotu su nam stigle koverte sa SSN (petak je bio 4th July, njihov veliki praznik tako da bi verovatno stigle i ranije). Ovde smo tri nedelje, ali nam zelene karte jos nisu stigle.
Reply With Quote