View Single Post
  #2  
Staro 31.05.2020, 21:43
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Dacu mali doprinos tako sto cu napisati svoje skromno iskustvo sa work&travel programa. Sad vec davne 2009. a zatil i 2011. sam proveo ljeto radeci u Hampton Beach-u, mjesto na nekih sat i nesto od Bostona, a bio sam i 2015. turisticki. To je malo turisticko mjesto koje zivi tokom ljetne sezone kad se Ameri iz NH i okolnih drzava, kao i veliki broj Kanadjana sliju na plazu koja je medju najcistijim u Americi. Posjetio sam jos i Salem, Portsmouth i Manchester kao jedne od bitnijih gradova u NH. U Manchesteru, kako mi rekose, ima ne bas mali broj “nasih” ljudi. Portsmut mi se bas svidio, i mogu da vidim sebe kako zivim tu. Sve sto si napisala je tacno. Dosta prilika za outdoor activities, kao i cijeloj Novoj Engleskoj. Dosta istorije. Dosta ljudi irskog porijekla, ciji mentalitet meni lezi, slicni su nama. Malo sporiji tempo. Nema latinosa i crnaca. Po meni je i lokacija ok, blizu je Boston, pa samim tim je i jeftina konekcija sa Evropom. Ne mislim da je nesto bajno sto se tice posla, barem mi se tako cini, osim u ugostiteljstvu. Nas istocno evropljane(sem rumuna) kao sezonske radnike su hvalili svi, dosta nasih je ostalo nakon programa gore, gdje su dobili unapredjenja.
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote