View Single Post
  #8  
Staro 04.11.2009, 23:16
Niki26 Niki26 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2009
Poruke: 3
Nepromenjeno Pozdrav...

Pozdrav...hvala nemili za informacije...puno mi znace...sad znam sta mi je raditi...
Jos me jedna informacija interesuje...spomenuo si, ako upisemo koledz ili skolu za jezik da s tim mozemo da produzimo vizu, odnosno da nam daju studentsku vizu...ja sam vec upisan u skolu za jezik, ili kako to oni zovu English as a Second Language...idem redovno i namjeravam dalje ici...dobio sam informaciju da ce ta skola da traje do maja mjeseca slijedece godine i na kraju ako zadovoljimo test znanja imacemo sansu da idemo na slijedeci, napredniji stepen...mene interesuje informacija...
Da li ja imam sad sanse da pitam tu skolu da mi daju studentsku vizu...malo se bojim da ih pitam jer neznam kako ce reagovat ako cuju da mi je postojeca viza istekla...jer nebi da sebe dovodim u nezgodnu situaciju ili jednostavno mogu da im dam obrazlozenje da sam bio zauzet poslom i nisam imao vremena....znaci imao sam vizu od 4 maja do 4 septembra...mislim u Ameriku sam najvise dosao radi jezika i naravno skole...i cim jezik bolje usavrsim namjeravam upisat koledz...
Nadam se da ce neko bit u stanju da mi odgovori na navedeno pitanje jer ce mi odgovor dosta znaciti....Jos jednom unaprijed hvala...Veliki pozdrav...