Tema: Status check
View Single Post
  #3  
Staro 15.11.2009, 17:07
ministar ministar je offline
Član
 
Datum prijave: 15.11.2009
Poruke: 13
Nepromenjeno

Pozdrav,

Evo par pitanja za moje strane (ako je offtopic, please refer me to the right page, hvala!)

Naime, izvucen za za dv2010 i imam broj manji od 19750 (sto je cutoff za Januar)

1. Interesuje me da li to znaci da mogu da ocekujem intervju januara, ili bi tad nekad trebalo da mi stigne koverta i zakazem intervju za februar?
Zdravo,

Video sam da si poprilicno aktivan na sajtu i da si dovoljno informisan.

Stim u vezi imam par pitanja za tebe, ako mi mozes dati prave informacije...

Naime, izvucen za za dv2010 i imam broj manji od 19750 (sto je cutoff za Januar)

1. Interesuje me da li to znaci da mogu da ocekujem intervju januara, ili bi tad nekad trebalo da mi stigne koverta i zakazem intervju za februar?

Zdravo,

Video sam da si poprilicno aktivan na sajtu i da si dovoljno informisan.

Stim u vezi imam par pitanja za tebe, ako mi mozes dati prave informacije...

Naime, izvucen za za dv2010 i imam broj manji od 19750 (sto je cutoff za Januar)

1. Interesuje me da li to znaci da mogu da ocekujem intervju januara, ili bi tad nekad trebalo da mi stigne koverta i zakazem intervju za februar?

2. Kako mogu da proverim da li su moja dokumenta (iz prve koverte) stigla u Kentacky i da li se moj case obradjuje? Ako ima neki link ka instrukcijama kako izvesti ovo (email ili phone call) I would really appreciate...

3. Prijavio sam se za visa bulletin, ali do sada nisam dobio ni jedan. Da li jos neko ima slicno iskustvo!

Thanks a million!