Tema: Indiana
View Single Post
  #21  
Staro 18.02.2013, 16:27
highvoltage84 highvoltage84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.10.2010
US lokacija: Indiana,Franklin-Greenwood
YU lokacija: Leskovac,Srbija
Poruke: 124
Pošalji Skype™ poruku korisniku highvoltage84
Nepromenjeno

Evo i ja sam iz Indijane pa da kazem koju rec,odmah cu da kazem da taj gore severnije deo ne poznajem toliko ali znam da je ko sto vuxanne kaze ravan ko Vojvodina u sta sam se uverio kada sam jednom prilikom iso za Cikago,ogromna polja preplavnjena velikim vetrenjacama i to je to.Ja sam za sada u Franklinu, gradicu nesto malo juznije od Indianapolisa i nije lose,sto si blizi Indiju ili mestima koji su blize, imaces vise prilika i sanse za zaposljavanje,a posla ima dosta mogu ti reci,e sad ja sam nedavno iso nekim poslom na jugozapad Indijane u mesto Loogootee tako nekako,malo ispod Bloomingtona,i jako sam zaprepastio i odusevio kada sam video koja je razlika izmedju severnog i juznog dela.Priroda je toliko lepa da ne mogu da opisem,a gledacu u buducnosti da ako je ikako moguce idem da zivim u Bloomingtonu,grad sa dve drzavne sume,Indiana University,ogromno jezero za kupanje i sto je najbitnije nije ko Indi okruzen ruralnim podrucjima nego sve selima i prelepim pejzazima,mirno i prelepo,moja zena se zaprepastila kada je videla kako je u nekim dvoristima ves poredjena na zici u dvoristu sve u svemu grad toliko prelep i miran da je suvisno pricati...
__________________
1. prijava oktobra...tamo nekog 2010.
2. 01.05.2011. nisam izvučen
3. 15.07.2011. izvučen case no. EU2012000081xx
4. 10.10.2011. završeni lekarski pregledi
5. 12.10.2011. intervju
6. 13.10.2011. vize u pasošima
7. 20.03.2012. Adios amigos
Reply With Quote