View Single Post
  #7  
Staro 01.10.2018, 17:37
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

procitaj ceo manual pre spavanja i tako dva dana. Jer sta se meni desilo.

Uvek daju tri odgovora, ali jedan je znaci totalno smesan ja sam se valjao, ali ima i nekih gde common sense ne pomaze.

Recimo ja sam imao:

Saobrcaj ispred vas se usporava, sta cete uraditi:

1) upaliti hazzard lights
2) push brake shortly several times
3) zaustaviti auto i izaci iz njega

ja naravno stavim 1) ali bilo je 2) !

sledece pita kad idete u rikverc: 1) gledate u retrovizore, 2) gledate kroz zadnje staklo 3) dotacete gas )))

sad ja bih stavio 2) ali poucen sa hazard lights stavljam 1) i on kaze eeee WRONG !

idioti !

a inace,

Amerikanci na svim salterima i kad su na poslu su tako ljubazni da ja to nigde nisam sreo. U Walmartu ja pitam jednog gde vam stoje supe i on ode samnom 6 rafova i pokaze mi prstom. Meni ga vec bilo zao, reko daj reci samo gde je oticu sam...

U banci dok sam cekao red i sedeo u fotelji dolazi predivna riba (znaci mrak) i naginje se onako ljubazno i pita sir can I get you a coffee or tea. Coffee please. Would you like it with sugar ? (hoho mislim se seceru samo mi jos sedi u krilo i ne treba mi vise nista).

Ljudi na ulici ce vas pozdraviti tek tako.

How are you ?
Have a good day.
I like your bike !
Are you OK buddy ? (posto sam zamalo pao sa bicikla)
No it's ok, take it easy man. (jer sam ga pitao da li treba da uzmem racun)

Budite obrijani, obucite teksas i majicu alla lacoste kad idete negde u neku office. Nemojte kao NS gari duks sa kapuljacom jer ce vas mozda i legitimisati.

Kad govorite umesto T izmedju suglasnika recite D.

In America you don't drink water, you drink wader. You don't send a letter , you send a ledder.
Later = lader
NYC = New York Cidy
The Unided States
Italy=Idaly
a lot of = alodov etc....

neki prvi utisci
Reply With Quote