View Single Post
  #12  
Staro 03.07.2006, 11:57
magy
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Ljudi, nisam mogao da verujem neki dan (krajem juna)sam dobio "beli koverat" imam broj 2xxx aplicirao sam za celu porodicu (nas 4-oro)i tako je i stiglo. Kao i mnogi imao sam "visak" dokument koji sam vratio. Predpostavljam da je za jos jedno dete ko ima ili clana porodice.Vec sam sve poslao u Kentaki. Mislim da jos ima sanse za neke jer imam mali broj a stiglo mi je kasnije nego nekima sa vecim brojem (4xxx u maju)Zelim da se zahvalim svima na komentarima, savetima itd...Nasao sam mnogo odgovora na pitanja koja nisam imao kome da postavim. Zao mi je svih ovih koji nisu dobili a igraju dugo. Igrao sam prvi put i eto proslo. Molio bih neke koji su bili na intervjuu da nesto o tome napisu, sta pitaju. Imam prijatelja u NY pa me je obradovao i ohrabrio tekst da moze i e-mail "za prvu pomoc" oko snalazenja. Inace imam nestandardno zanimanje "madjionicar" pa cu pokusati uspem u tome. Ako nista drugo ono na ulicu i sesir pa koliko ko ubaci. Dali neko zna koliko je ovakav nacin zarade "legalan" sa GC kad dobijemo. Love nemam bas puno da ponesem, dok kupim karte za nas cetvoro..?! Dali pitaju i postoji li neki limit koliko moras imati para u dzepu kad stignes . Imam ovde nekretninu (lokal) dali to da prodam ili da prikazem da imam nesto vrednosti koje bih mogao unovciti.HVALA SVIMA NA KOMENTARIMA. Nadam se da ce i moj nekome pomoci u bilo kom pogledu. Magy