View Single Post
  #29  
Staro 16.12.2008, 09:28
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Pa pravo da ti kazem ne znam nista osim onog sto sam procitala na Wikipedia-i i videla na filmu "Rumor has it" Bila sam tamo na Muzickoj Akademiji jednom kad su svirali Vlatko Stefanovski i Mladen Tadic i to je to. Planirala sam jednom da odem na Rose Parade ali nisam jer mi je bilo mrsko da cekam celu noc da zauzmem dobro mesto. Dakle, kako cujem fino je mesto, ima dosta dobrih krajeva a ima i onih losih kao i svuda. Hej, pa da - tamo se snimala Dinasty u Panicevoj kuci

¿No entiendo ¿qué quieres decir con "Jel previse 'spanish speaking''? Todo el mundo habla español en California! Dakle, spanski jezik je drugi jezik ovde, tvoja deca ce ga sigurno pricati a za izvesno vreme poceces i sama - gledaj mene samo pati mi se koleginica svaki dan sa mnom i mojim spanskim To ne bi trebalo da ti smeta, jer i nikome drugom ovde ne smeta sto ces ti da pricas hrvatski/srpski/bosanski/makedonski/slovenacki/albanski etc (izuzev u situacijama kada si u grupi pa je to zaista rude).

Pasadena je dakle ok mesto za zivljenje kao i mnoga druga mesta u USA, google it, verujem da ces pronaci dosta podataka....

Last edited by Zana; 19.12.2008 at 10:48. Razlog: Ah...zaboravim se uvek da YU vise ne postoji...ispravila jezike :) sorry, nije bilo namerno...
Reply With Quote