View Single Post
  #81  
Staro 11.07.2018, 19:49
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Drustvance,evo da se oglasim i ovde 2 nedelje sam u Bostonu,fascinirama sam gradom Prva 'stanica' mi je naravno bila Dunkin Donuts hehe morala sam Efteros je uglavnom sve napisao HVALA jos bi samo da dodam nekoliko radnji (koje sam ja obisla i cene su jako pristupacne) Primark -Veliki trzni centar na 4 sprata nalazi se u downtown crossing (garderoba je jako jeftina tu) i svasta se moze naci.Japanke su 0.90$,majice letnje su od 1.3$ do 5$ zavisi od ukusa ,Old Navy se nalazi odmah pored Primarka (isto trzni centar) gde su popusti i do 60% ,Tj Maxx tu mozete naci isto garderobu po jako povoljnim cenama,Marshall takodje ☺ sve radnje su blizu. Parkovi su jako lepi,otisla sam da vidim Boston Public Garden i odusevila sam se ,Boston Commen je takodje u blizini. Mislim da je Najlepse u Bostonu videti Aquarium of New England (jos uvek nisam stigla da ga obidjem) ali sam zato bila u Boston Harbor i fascinirala sam se ☺ Ima jako puno restorana,kafica u toj ulici. Jedan trenutak (njihova tradicija) u restoranu stave gostu kesu na glavu sa jako smesnom recenicom hehe. Odusevila sam se public transportom. Ovde postoji Train station koji ide na svakih 5 minuta (metro),takodje postoje i busevi i mreza je jako dobro rasporedjena sa svim delovima grada. Ljudi su jako prijatni,izadjete na ulicu,udjete u restoran itd svi vas najljubaznije pozdrave kao da vas znaju godinama. Od supermarketa bih izdvojila Stop&Shop,Wallmart,Dollar Tree... Temoeratura je danima 35 stepeni iako je Atlantik jako blizu
Za 2 nedelje je malo reci da sam odusevljena
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote