Tema: Pasoš
View Single Post
  #2  
Staro 26.01.2019, 19:40
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik al97 Prikaz poruke
Studiram turizam. Ove godine sam diplomirao.

2017-te sam bio u USA na J-1 vizi, preko Work and travel programa i radio kao spasilac. Viza je odobrena uz par formalnih pitanja bez problema.

Kada sam se vratio iz Amerike, putovao sam u Rusiju, Belorusiju, Ukrajinu, Poljsku, Nemačku...

2018-te apliciram preko Self programa i jedne agencije isto za J-1. Posao i smeštaj sam obezbedio. Na intervjuu u ambasadi, žena koja me je intervjuisala je pogledala dokumenta, i nakon prelistavanja pasoša, zadržala se na zadnjoj stranici (na kojoj se nalaze pečati o ulasku u Rusiju). Tu sam dobio pitanje šta studiram i viza mi nije data. Odbijen sam.

Par meseci nakon toga, sledi izvlačenje za DV i - izvučen sam!
Poslao sam DS obrazac sa podacima iz starog pasoša.

Juče sam dobio imejl iz KCC vezan za dostavljanje dokumenata, pa, s obzirom na sve to, da li mi savetujete da uzmem novi pasoš i njega mejlom pošaljem KCC i nosim na viziranje ili ne?
To sto si odbijen nije razlog da vadis novi pass .Ti si vec poslao star pasos i onda kad ponovo hoces da potrazis da ti otkljucaju tvoj case sta ces navesti izvinite ja mislim da me gospoga odbila zbog toga sto sam bio u Rusiji pa ajde dajte sad...da updejtujem podatke.Izvini al po mom mislim da samo bez potrebe panicis.Posalji to sto su ti potrzili i to je to. Ne brini i nek ti je sa srecom 😉
Reply With Quote