View Single Post
  #63  
Staro 14.11.2017, 23:01
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Pitanja za moderatore:
Da li postoji mogućnost da se teme sortiraju po najnovijim postovima?
Da li postoji mogućnost da se filtriraju teme koje imaju postove koji su postavljeni nakon poslednjeg prijavljivanja na forum?

Sve mi je teže da pratim teme koje su mi interesantne , pa vas molim za pomoć.

Hvala
Sve ovo sto ste napisali vec postoji. Kada se nalazite na pocetnoj/glavnoj stranici Foruma, mozete videti da postoji 5 glavnih grupa i u okviru njih podgrupe sa svojim pripadajucim temama. I vec ovde mozete videti u kojoj temi je napisan poslednji post za tu podgrupu. ulaskom u odredjene podgrupe, imate uvid u sve pripadajuce teme, koje su poredjane hronoloski, nakon prvih nekoliko zakljucanih tema.

Vi, u svakom trenutku, mozete klikom na Nove Poruke (levo od opcije Pretraga) da vidite nove poruke od svog poslednjeg prijavljivanja.

Tadodje, postoji mogucnost da se prijavite (subscribe) za pracenje odredjenih tema koje Vas zanimaju, tako sto cete, dok ste u toj temi, kliknuti na Thread tools i izabrati Subscribe to this thread. Pretpostavljam da bi trebalo da dobijate obavestenje na mail o novim postovima unutar odabrane teme, ali ja to nisam testirao tako da ne mogu da Vam kazem da li to tako radi.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote