View Single Post
  #2224  
Staro 23.07.2020, 20:41
BokaLunki BokaLunki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.04.2020
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Faktički od kako je forum pao ništa dobro se nije desilo za generaciju DV-2020.
Izdavanja viza nema do 30.09. Ban je produžen do 31.12. Itd...
Postoje tužbe koje su se plaćale ako želite učestvovati i par besplatnih tužbi.
Vidio sam da je jedan bračni par iz Srbije učestvovao u tužbi sa $1500 i želim im puno sreće ako su članovi ovoga foruma.
Iskreno meni je to poslednja slamka spasa za očajne i ni u ludilu ne bi učestvovao u tako nečemu ali dobro svako ima svoje...
Bulletin za August je objavljen, nema 2NL’s tj. Niko nije zakazivan za Septembar (poslednji mjesec za intervjuisanje).
Po mom skromnom mišljenju, očekivano, DV-2020 je završena.

Što se tiče DV-2021, i dalje nemamo broj izvučenih što se očekivalo u ovom zadnjem Bulletinu ali izgleda da će i taj podatak kasniti kao i izvlačenje jedan mjesec što je kasnilo.

Mislim da je ceo forum shvatio tvoj stav i vidjenje koje se odnosi na ovu situaciju koja nam se desila. Shvatili smo svi da si se pomirio i prihvatio cinjenicu da on tvoje vize nece biti nista. I to je u redu, ali zaaaista nema potrebe da to potenciras i provlacis kroz svaki post. Svima je tesko, svi smo razocarani, ali postoje ljudi koji se jos uvek nadaju i veruju da ce ipak na kraju sve biti dobro. Jos uvek nije kraj, tu su tuzbe, nista nije definitivno odluceno, jos uvek postoji sansa da se nesto promeni.
Reply With Quote