View Single Post
  #28  
Staro 15.09.2008, 08:44
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Banke

Direct deposit je kad ti firma direktno uplacuje platu u banci i daje ti samo kopiju ceka koji je bezvredan u principu (za tvoj record za takse i da vidis sta ti se sve skida). Ja sam sa Wells Fargo, sve fees su waived ako imas direct deposit i nemam minimum balance ako automatski transfer minimum $25 sa checking na saving. Dobijas jos neke pogodnosti. Paket je $5 dolara i za to imam koje kakve bodove i mogu besplatno da kupujem money order i cashier check i manje cene na international transfer. Ja sam happy sa njima. Ja sam pocela sa WaMu jer mi je drugarica koju sam upoznala tamo radila pa je sredila odmah i za credit kartu (minimum doduse na $500 ali je mnogo pomoglo). BoA zaobici i sve sto je City National, pojesce te za dorucak ako kasnis sa payment. Chase je ok. Ja imam loan sa Wachovia za auto i nisam nezadovoljna - najprofesionalniji su od svih banaka sa kojima sam radila. Naravno kad kupujes prvi put auto ne ocekuj ispod 15% interes kroz to smo svi prosli. Drugi mozes da dobijes povoljno (2% do 8%). Ako imas nekog da aplicira zajedno sa tobom sa stabilnim kreditom bice ti lakse. Eto...nije lako na pocetku ali sta da se radi - od neceg mora da se pocne
Reply With Quote