View Single Post
  #20  
Staro 14.08.2008, 09:32
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Smile

Ja cu se javiti sa svojim iskustvom ako zaista intervju bude u Oktobru kako pise. ja nekako jos ne mogu poverovati da je to to. Mislim imam i dokumente spremne i vec si sredujemo posao (pregovaramo u slucaju da odemo) jer zelim da mi taj dio bude siguran. Medutim, sad si mislim sto ako oni nisu primili nase prvo pismo iako imamo broj 5xxx. Pa ona sto ako ni taj broj ne garantuje dobivanje intervjua (Jos uvek ne razumem onih 7 posto od svih aplikacija koje navodno dobivaju vize) itd. mozda sam neverni toma ali nekako cu poverovati kad dobijem tu kovertu. Prama vam to bi trebalo biti u Septembru, mesec dana pre intervjua koji bi trebao prema broju 5xxx biti u Oktomvru.

Inace mi smo u Skopju i tu cemo ici na intervju. ja sam vec kontaktirala za ambasadu u vezi raznih pitanja. Jedni prijatelji su nam rekli da oni traze srednjoskolske diplome iako imas faks. (navodno ako sumnjaju da je diploma faksa lazna), a ovi iz ambasade su mi onda rekli da samo treba Diploma najviseg zavrsenog stupnja, prevedena na engleski. Znaci ne ni prepis ocena sa fakultete, kako sam negde procitala, niti srednjoskolska diploma. Mi cemo za svaki slucaj nositi sve.

U svakom slucaju, javim se kad dode druga koverta.
Reply With Quote