Tema: Dv-2022
View Single Post
  #116  
Staro 19.10.2020, 20:19
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Cao,imam i ja slicno pitanje. Ja sam izvucena ove godine u vezi sam i sad momak ima zavrseno vanredno 3 i 4 srednje skole,a nakon toga zavrsen fakultet sve redovno. Ovo pitam u slucaju da se vjencamo i da njega ubacim u proces sa mnom,da li ce to praviti problem?

Na jednoj temi si napisala da si vec popunila DS obrazac i da si broj ispod 2.000, što znači da ćeš intervju imati među prvima !
Ako planirate zajednički odlazak i ako ste ozbiljni, potrebno je da se uzmete u opštini ASAP !
Potrebno je da KCCu pošalješ zahtev da ti otključaju DS obrazac kako bi unela promene(u tvom slučaju, bračni status)
Potpuno je irelevantno šta derivant(suprug, deca...) ima od škole. Gleda se samo onaj ko je izvučen.
Detaljnije o tome je pisao i Brit Sajmon:
http://britsimonsays.com/marital-sta...ttery-process/

Imaj na umu da su Amerikanci vrlo osetljivi na prevare pa savetujem isto što i Brit! Ako je vaša veza to to! Ako se zaista vidite u zajedničkom životu, GO FOR IT !! Trebaće vam samo nešto dokaza da dokažete da je vaša veza istinska.
Ako je pak brak iz koristi(brak da bi i drug/poznanik/naručilac/ko god dobio papire), onda budi sigurna 200%, znači ne 50%, ne 60% ne 100%! Budi sigurna 200% da će Amerikanci to znati i da ćeš biti diskvalifikovana. Samo imaj na umu da je godina 2020 na zalasku.
Sve najbolje u procesu !
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote