View Single Post
  #3  
Staro 25.07.2013, 08:35
dmi dmi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2008
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Kraljevo/Beograd
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik via Prikaz poruke
I mene, također, zanima sve oko čega se holmes raspituje, svaki savjet je dobrodošao. I onako usput molim vas da mi objasnite kakav je to fazon sa srijedom i early release Gotovo svaka škola (osnovna) koju sam gledala praktikuje srijedom ovu "skraćenu nastavu" ili šta već.

tada nastavnici obicno imaju sastanke, zato je early dismissal i zavisi od drzave do drzve koji je dan ( a mozda i do skolskog distrikta) - kod moje cerke je to utorak. early dismissal imaju i kada su teacher-parent conferences i kada su neki veci praznici kao psolednji dan pred thanksgiving, zimski i letnji raspust.

Sto se tice dokumenta, moje dete je ovde poslo u skolu pa smo nosili samo popunjene formulare koje smo dobili za upis i potvrde od doktora. ono sto je bitno je da nisu hteli da nam prime dokumenta uopste dok nije odradila montaux test (za tuberkulozu). U Kaliforniji je po zakonu da dete ne moze krenuti u prvi razred ako nije odradilo test. tek kad smo to zavrsili i doneli potvrdu od doktora da je test bio negativan primili su nam dokumenta.
Reply With Quote