View Single Post
  #2  
Staro 16.09.2014, 13:55
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheSashka Prikaz poruke
Pozdrav svima!
Imam jednu nedoumicu i molim za savet. Naime, želela bih da se prijavim za DV, i planiram da se fotografišem ovih dana. Pogledala sam sve linkove sa specifikacijama za fotografiju, (to ću da odštampam i da gnjavim fotografa ) ali ja imam jedan drugi "problem" - nosim šiške. Guste šiške koje idu do obrva, ali ne pokrivaju moje oči. Npr.
Da li će mi te šiške predstavljati problem na fotografiji za DV? Ako ih sklonim šnalicama (pročitah da su traka ili rajf zabranjeni, ali za šnalice ništa nisam pronašla), opet to ne odslikava moj pravi izgled, a fotografija (valjda) treba da isti verno oslikava. Ako ih ostavim da li će mi to napraviti neki problem?
Ja sam na prijavi,i na poslatim formularima imala iste siske ko tvoje,a na razgovoru u ambasadi ponela slicice gde sam sa pokupljenom kosom.Isto moj mali je imao dugu kovrdzavu kosu na prvoj slici a pre intervjua ga osisali i izgledao sasvim drugacije,pa se sluzbenik samo nasalio na njegov racun,kao kaze nam jel to isti decak.Ali nismo imali bas nikakvog problema.
Reply With Quote