View Single Post
  #2  
Staro 31.01.2017, 10:43
Eliass Eliass je offline
Član
 
Datum prijave: 27.09.2016
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kilimandzaro Prikaz poruke
Posto ista tema postoji za 2016. reko da je pokrenem i za nasu generaciju. Znam da su neki otisli i mogli bi vec da podele sa nama neka iskustva.

Nama se odlazak priblizio, prakticno jos dve nedelje. Ja ocajnicki pokusavam da balansiram decu, posao, istrazivanje Cikaga, muz se sastaje s prijateljima prijatelja koji su na odmoru ovde.
Mi smo u poslednjih nekoliko dana platili osiguranje za nas (Patriot America na mesec dana), osiguranje za kuce, kupili kartu za kuce da osiguramo da leti sa nama.
Koliko sam se trudila da ni oko cega ne cimam brata ipak mu ovih dana pravim pakao od zivota gledanjem potencijalnih stanova. Imamo jednog favorita ali nam je 100 dolara iznad budzeta. Imam citavu tabelu koju delim s njim i snajom gde ja unosim sve podatke o potencijalnim stanovima. Ludnica.

Prijavljujem se za poslove (ne bas dubiozno), ali je dobra stvar da se jedna rekruterka odusevila mojim CV i rekla da dodjem da je vidim cim sletim u Cikago. Ne nadam se, ali mozda bude nesto. Samo da pocne sto pre da se zaradjuje. Uspeli smo da prodamo auto - ispod cene of course.
Takodje sam uspela da zavrsim prijave za faksove i sa prvim imam intervju 11. februara (nazalost preko skajpa jer nisu imali mogucnost da mi pomere). Drzite mi fige to mi je favorit.

Eto toliko. Iskusni clanovi da me podsete na sve moguce stvari koje je potrebno pozavrsavati pre i po dolasku jer ce meni mozak da eksplodira!!!

Ljubi vas vala polu-luda Jelena
Blago vama Kako saljes CV, mislim da li tu navedes da si dobila green card I tome slicno ako mozes da mi pojasnis posto si vec dobila odusevljenje?

Sve najbolje vama I zelim vam puno uspeha I ne zaboravi blog upisuj sve tu kako bi pomogla svima nama koji sanjamo da jednog dana dobijemo green card
Reply With Quote