Tema: Maryland
View Single Post
  #27  
Staro 29.11.2012, 17:50
jelkanish jelkanish je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2012
US lokacija: washington dc,chichago
YU lokacija: srbija,nis
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Pedja_1003 Prikaz poruke
Sve ima svoje pozitivne i negativne strane. Bio sam u Fairfax-u, tacnije Merrifield, Dunn Loring metro stanica koja je predzadnja, poslednja je West Falls Church. Drugi posao se ne moze ovde pronaci, posle 9 opsti mir i tisina, totalno penzionerska atmosfera, klubovi, barovi, jednostavno ne postoje Ukoliko pozelite da izadjete u downtown-u u DC-ju mozete lako otici metroom, ali se ne mozete vratiti buduci da ne radi posle ponoci, dakle moracete da cekate 5-6h ujutru da bi krenuli natrag. Takodje jako bitna stvar su prestrogi zakoni Virdzinije koje Solomonski sprovodi Fairfax county police
Kad pomenem zakone i policiju prvenstveno mislim na sitne kradje, buduci da se 80% nasih odluci da nesto smuva u dzep, za sta ce vas u Merilendu naterati da platite to sto ste uzeli i isteraju vas iz radnje, ovde cete lagano zaglaviti u pritvoru, zavrsiti na sudu i platiti astronomske kazne.

Kriminala nema, upravo zbog takvih zakona i policije, tako da je ovo za mene skroz kraj za porodicne ljude, mirnoo, sigurno.. Za nas mlade, hmm.. DC, Merilend, to je nasa zona
e ovo meni treba ,penzionerska atmosfera,zavrsis posao dodjes kuci,uzivancija i ne cujes svoje lude komsije oko sebe
Reply With Quote