View Single Post
  #67  
Staro 07.06.2013, 15:52
nenadku nenadku je offline
Član
 
Datum prijave: 10.06.2010
Poruke: 25
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grujica91 Prikaz poruke
Ovo sto ste napisali nema veze sa vezom. Prema ovom vasem ja imam -5, pa sam dobio vizu bez problema. Garantno pismo uopste nema negativnog efekta kao ni mnogo pozitivnog, mozda zavisi ko salje, mislim da se ne tretira isto garancija nekog ko je od skoro u USA i od nekog ko je tamo 20 i kusur godina, a sem toga nema iza sebe nikakvih prekrsaja, ili tome slicno. Sve zavisi od samog kandidata. Ja sam redovan student, ujak mi placa putovanje, nemam novca na racunu i dobio sam bez problema vizu. Studentima je najlakse da dobiju vizu. U pasosu imam nekoliko pecata iz EU. Vrlo je bitno kako se postavite na razgovoru, da delujete samouvereno, jer svaki slucaj je jedinstven. Bez uvrede, ali ovo sto ste napisali su teske gluposti. Izdavanje viza nije formalnost, kada vide papire pa kazu ovaj moze, ovaj ne moze. Oni svaki slucaj pregledaju detaljno i na osnovu toga postavljaju pitanja na intervjuu.
tako je ,ja soto kazem da jedna sto je otisla iz makedonije imala je negde 37 godina, a zannjenoh sina sam pogresio imao je 17 godina znam da je bio maloletan, a to sored kriteriuma sta u ambasadi se rakovode neli su tipicni za rizik da oni ostanu tamo?!I pitam se kako su oni dobili? Njen dever joj je poslao garantno pismo za turistick iprestoj bas znam on je tamo skoro 20 godina i je vrlo bogat.I nikako ja nisam nikog posticao da ostane ilegalno gore u komentarima, nego da stavivm do znanja da se moze nekad dobie turisticka viza lako i da ne zavisi toliko od tih kriteriuma.Evo ti grujica91 si bar objasnio kako si ti dobio, i slazem se tvojim mislenjem.Pozdrav
Reply With Quote