Tema: Dv 2020
View Single Post
  #409  
Staro 24.01.2019, 20:06
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Talking Hi all, ic me!

Zdravo drugari i drugarice, nov sam na forumu i u celoj priči oko lutrije, ove godine sam prvi put poslao prijavu i mnooogo sam čitao forum ali opet nisam uspeo da pronađem objašnjenje za neke stvari kao npr:

Šta je tačno to "Visa Bulletin"?

Koliko sam povezao, ima veze sa izvučenima i pozivanjem u ambasadu na intervju ali nije mi baš sve to najjasnije, pa ako neko može da mi pojasni

Takođe nisam tačno povatao ni zašto svi izvučeni nikada ne navedu tačno svoj broj neko stave 5xxx ili 21xxx?


I još nešto ala sam dosadan
Pročitao sam nekoliko iskustava onih srećnih dobitnika i uglavnom su sve priče svodile na isto nakon poentiranja na razgovoru (bar one koje sam pročitao).
Dobiju GC, prijave gde žele da im se pošalje dokumentacija u USA i to uglavnom bude kod rođaka, prijatelja, poznanika i sl. gde odu na prvih mesec-dva.
Voleo bih da pročitam iskustvo(ali nisam pronašao) nekoga ko je nakon intevjua morao potpuno sam da se snađe za smeštaj pre svega mislim naravno. interesuje me u tom slučaju ako me ubode grin kard na lutriji i ako nemam nikoga u Americi, koju adresu prijaviti za dokumenta, kada bih u tom slučaju stan morao da tražim po dolasku tamo

iiiiiii kako sve ovo pišem, onda mi nadolaze pitanja, neću više majke mi
Video sam na forumu od prošle godine nakon izvlačenja da su ljudi ostavljali postove tipa

2x prijave i ništa,
3x prijave i ništa i td. i sl...
Da li su to ljudi slali po jednu prijavu za sebe, jednu za supružnika ili šta ?
Tj. Da li je dozvoljeno da supružnici pošalju dve prijave ili to mogu samo nevenčani parovi.

Izvinite još jednom na ovoliko pitanja i pogotovo ako odgovora već negde na forumu ima, sam čitao forum poprilično ali jednostavno nisam uspeo da ih pronađem.

Pozdravvv
Reply With Quote