Tema: Dv 2020
View Single Post
  #410  
Staro 26.01.2019, 16:38
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Niko ne objavjuje ceo broj iz bezbednosnih razloga. Isto kao sto ne objavljujes javno ni JMBG. Bulletin je bitan samo onima koji su izvuceni. Objavljuje se do kog rednog broja ce dobitnici biti pozivani na razgovor. Tako mozes da prognoziras kad ce biti tvoj red.
Svako ko ispunjava uslove moze da posalje prijavu i u nju ukljucuje clanove uze porodice. Slao sam prijavu ja, a slala je i moja supruga. Ko god da dobije povlaci onog drugog i decu. Otuda 2x prijava. 3x jos nisam video.

Citat:
Pročitao sam nekoliko iskustava onih srećnih dobitnika i uglavnom su sve priče svodile na isto nakon poentiranja na razgovoru (bar one koje sam pročitao).
Dobiju GC, prijave gde žele da im se pošalje dokumentacija u USA i to uglavnom bude kod rođaka, prijatelja, poznanika i sl. gde odu na prvih mesec-dva.
Voleo bih da pročitam iskustvo(ali nisam pronašao) nekoga ko je nakon intevjua morao potpuno sam da se snađe za smeštaj pre svega mislim naravno. interesuje me u tom slučaju ako me ubode grin kard na lutriji i ako nemam nikoga u Americi, koju adresu prijaviti za dokumenta, kada bih u tom slučaju stan morao da tražim po dolasku tamo
Ajd prvo da te izvuku, pa onda razmisljaj o tome. I ne brini mnogo, nije nepremostiva prepreka.
Reply With Quote