View Single Post
  #4  
Staro 02.02.2010, 00:58
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

[QUOTE=landlord;13857]Pa de malo pojasni.. sta se desilo.. Zbog cega nisi zadovoljan uslugom i sl.[/QUOTE]

Pa nije da nisam zadovoljan uslugom, nego usluge ni nema.
Ja im ostavio sve svoje pare, primam platu godinu i po dana kao direct deposit direktno kod njih. Placam im fee-eve koje sve treba. Uredna musterija. I onda kada meni oni zatrebaju...sada pazi ovako....kada meni oni zatrebaju DA JA NJIMA DAM NOVAC, e onda te odjebu kao malog majmuna. Prvo sam trazio nakon godinu dana kreditnu karticu (minimalnu sa najgorim mogucim apr) od njih....odjebase me, sada sam trazio auto loan...odjebase me. Koji ce mi onda banka djavo?
Sto se tice drugih usluga....a i tu su mutni. Nedaj boze da dva dana ne pogledas na stanje racuna na netu, tu vise bog otac ne moze pokopcati o cemu se radi. Niti vidis koliko si para imao, datumi svi pogresni kada je potroseno...kao i redosled...strava. U nekoliko navrata nisam bas bio najsigurniji da mi nije nestala lova (samo sto sam spustio gard na 2-3 dana). Oni kao stave datum onda kada je naplata prosla (sto ovde za razliku od srbije treba 10x vise vremena), ali ne vidim razloga zasto ne bi stavili datum i kada je upucen zahtev.
X-puta sam rekao sebi da cu kupovati keshom i da necu vise dozvoliti da me drzava i bankari i njihov smrdljiv FICO ponizavaju i omalovazavaju. I svaki put pogazim svoju rec, pa valjda jos vise popizdim zbog toga. Dodje mi da ih sve povredim, a ne mogu im nista...mogu samo da lajem na mesec, a to me onda jos vise cini besnim. Imam jos par interesantnih opcija, od kojih neka mozda upali (necu nista jos da pricam, dok ih ne probam).

Nisam ja jedini koji kroz ovako nesto prolazi, samo sam jedini koji o tome pise. Ima dosta ljudi koji prodju ovako, a ima i onih koji nakon par meseci ovde imaju kreditne uslove bolje od Bill Gates-a....sve ih zasipaju kreditnim karticama i 0% apr kreditima. Nema nikakvih pravila.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com