View Single Post
  #7  
Staro 05.11.2013, 15:16
Mica Mica je offline
Član
 
Datum prijave: 10.10.2012
US lokacija: Washington, DC
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 11
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zvercica Prikaz poruke
Dragi svi, došli smo u USA pre dva meseca i kupili smo auto za keš. Sada nam treba još jedan auto i hteli bi da kupimo ali na kredit. Interesuje me da li postoji ta mogućnost i da li se uopšte isplati. Čuloa sam da auto dileri daju kredit onima koji imaju lošu kreditnu istoriju ili je nemaju uopšte, ali da su u pitanju jako visoke kamate. Ja sam danas bila kod jednog dilera, Fiat koji inače prodaje naš 500(ali ne L), objasnila sam im da smo u USA tek dva meseca i rekli su mi da oni imaju poseban program za kupivinu auta koji pomaže građenje kreditne istorije. Baš me interesuje da li neko ima iskustva sa auto dilerima i da li bih ih preporučili ili ne, i da li je neko kupovao auto bez kreditne istorije uz pomoć "ovakvog programa".

Da li možda neko ima ideju da li postoji drugi način da se kupi auto na kredit, bez kreditne istorije?

Hvala unapred
Izvinjavam se sto upadam ovako,ali posto vam je svjeze,mozete li mi dati par savjeta oko dobijanja ssn,prvih dana po dolasku u us? Koliko dana traje,moze li se iz nase zemlje aplocirati pa da sve bude spremno kad dodjemo u us i sl?
Hvala i jos jedno se izvinjavam jer nije tema
Reply With Quote