Tema: Maryland
View Single Post
  #26  
Staro 29.11.2012, 17:47
jelkanish jelkanish je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2012
US lokacija: washington dc,chichago
YU lokacija: srbija,nis
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Pedja_1003 Prikaz poruke
U zavisnosti od broja soba, imate npr. kuhinju, dnevni boravak, kupatilo i spavacu sobu od 1000-1100, ja sam imao apartman sa 3 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostavom, ogromnim dnevnim boravkom 1500$ mesecno. U cenu apartmana ulaze troskovi (voda, struja, gas, klima..), nedostaje samo internet, to uvodite sami (ukoliko ne hvatate neki javni Wi-Fi u stanu) i ne kosta vise od 30$ mesecno. U cenu takodje ulazi i sezonsko koriscenje bazena kao i koriscenje teretane. Po meni nije skupo uopste, jednom nedeljno se ode do walmart-a, giant-a, koji god jefitni lanac trgovina vam je blizu. Konkretno u Merilendu postoji jedan outlet, moj omiljeni, zove se Arundel mills outlet store i nalazi se u Hanoveru, jako pristupacne cene (guess patike/cipele vec od 40$ ).
ovo vam je odlicna cena za trosoban apartman.pretpostavljam da si sa cimerima delio troskove i tako gledano vam je super ponuda ali ako sa porodicom odes i jedan cuva dete a drugi radi za pocetak...ma nema sanse da se pokriju troskovi od plate.ALI MI OVO ODLICNO ZVUCI..MMM BAZEN,TERETANA.
Reply With Quote