View Single Post
  #33  
Staro 02.04.2020, 17:30
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dovlagreeeen Prikaz poruke
Izvinjavam se ako gnjavim, ovoj info sam video i ja na IRS, evo konkretnije pitanje. Na temi USA taxes sam pitao bas pre par dana, takodje ste mi vi dali odgovor. Naime supruga i ja smo u 2019 imali samo activation trip od 10dana,uzeli SSN i vratili se. Pitao sam da li i kako da prijavljujem taxe za predhodnu godinu, pa sam iz odgovara Vas i drugih forumasa shvatio da bi trebalo bez obzira sto nisam imao prihod da ipak prijavim, i to ke ok. E sad s tim u vezi da li ce nas pogoditi i ova pomoc,sta mislite? Drugo ja sam planirao let u USA sad u maju, da namestim zivot sto se kaze, pre dolaska porodice, ali se zbog Covod19 stvar zakomplikovala, verovatno cu morati da odlozim malo put dok se ne smiri situacija. Sta mislite, kakve si sanse da dobijemo taj chek s obzirom na iznetu situaciju i cinjenicu da i nismo trenutno u USA? Hvala na svim sugestijama, misljenjima, pomozete puno definitivno. Pozdrav svima
Ja ne vidim na njihovom sajtu nista sto bi bilo odgovor na ovo pitanje.

Nisam dosla ovde preko zelene lutrije tako da ne se ne razumem u taj proces sta znaci activation trip itd... Sta znaci za status i kako oni to racunaju. To zna najbolje IRS jer ce oni regulisati te isplate.
Reply With Quote