View Single Post
  #7  
Staro 26.02.2020, 18:02
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kdragan77 Prikaz poruke
Ma nema na cemo. Pokusavam da ovdje objasnim zasto oni trce da dobijaju union job. Zasto je to toliko bitno da se ima health insurance, zagarantovana penzija poslije 25 do 35 godina staza, placeno bolovanje I zivotno osiguranje I naravno zastita uniona Teamsters za sva ova prava.
Ne promovisem UPS poslove ali ovo je odlican posao za ljudi koji hoce da dodje do plate 100k za 4,5godina u USA I to sa high school.
Da je posao za svakog to sigurno nije ali je sigurno I dobar posao.
Dobra prica stvarno. Kada sam odlucio da cu biti izvucen na DV lutriji (koliko vec ove godine!) poceo sam da se informisem malo detaljnije o poslovima, porezu, stanovanju i td. dok s druge strane moja izabranica:
"ma samo da odemo" i standardno, idemo u LA, SF... ili na zapadnu obalu vec u neki super kul veliki grad, cula je da je tamo super, jos joj je brat cesto u US pa joj on napricao bajke i utiske koje je stekao o gradovima obilazeci turisticki Ameriku
S druge strane, video sam da moze da se konkurise sa GC za policajca i vatrogasca u samo 3-4 Drzave i zacrtao sam definitivno Denver CO i da cu tamo konkurisati kad dodjem za to ! Jos citam tvoje postove, hvalis Denver, 300 suncanih dana, a radis u UPSu u kome moze da se makar u pocetku sigurno zivotari sa half time jobom taman paralelno dok budem prolazio obuku za Policiju! Samo jos da nemaju age limit i da me izvuku, sve mi se crta !


ps. sad ce neki ultra depresivni negativac da mi se pojavi da mi kaze kako su male sanse i bla bla !

negativna energija STOP!
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote