View Single Post
  #107  
Staro 17.07.2010, 16:59
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Bila bih veoma zavhvalna svakome ko ima bilo kakve info u vezi sa poslom voznje kamiona. Sta se trazi? Da li se dozvola iz Srbije priznaje ili ne? Ukoliko je odgovor ne da li znate kako se dozvola (za kamione) dobija u USA i koliko kosta? Kaoliko je lako naci takav posao? Hvala
Samo sto se dozvole tice, da dodam nesto. Ja zivim vec deceniju ipo u Budimpesti (nje bitno...) i moj kum koji je isto toliko vremena ovde, Belgijanac, dobio "prekomandu" od fime u kojoj je ovde bio generalni (i za koga sam i ja radio...) da ide u D.C., iznajmili mu kucu od 600 kvadrata, kupili mu Audi S5, plata da se smrznes, i sad je i tamo opet neko veliko jaje ...ali to nije point, nego da je imao EU vozacku i morao je iznova da polaze. Eto, samo sam to hteo da kazem, al se razvuklo... Ako EU vozacka ne vazi, slabe su sanse da ce nasa da vazi...A ne mozes da vozis uopste ako nemas posebno placeno osiguranje od odgovornosti, koje vazi na osobu a ne na kola, a cena toga zavisi od milion stvari..koliko godina vozis, koliko si imao saobracajki, kreditna sposobnost....
__________________
Score
Reply With Quote