View Single Post
  #11  
Staro 21.07.2011, 20:45
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Sta da radimo ako ukinu necemo moci igrati do 70-te godine zivota?
Kad je mijan pisao neke stvari vi ste me pravili budalom, omalovazavali i smejali mi se. Eto vam sad vasa zezancija. Nije ovo plejstejsn pa ako sam izgubio igru nema veze nastavljamo sledeci mec, nemam sta izugbiti jer je samo igra. Ovo je vise od igre. Ako ukinu lutriju mozete da imate volje i energije koliko hocete za svaku novu godinu, ali rekao sam fino da se ima sta izgubiti. I mozda cemo svi na kraju i izgubiti.
Miljane, ti si neumoran... Sta ako ukinu lutriju, tvoj zivot vise nece imati smisla ?

O tome se i ranije pricalo, kao sto je i Zana rekla, ali nikada nij stiglo mislim ni do kongresa... Naravno da postoji mogucnost da se tako nesto konacno i desi, pa sta da se radi. Iovako je USA jedina zemlja na svetu koja ima legalnu emigraciju koja se dobija na lutriji gotovo bez ikakvih kvalifikacija. Gledaj malo iz njihovog ugla: svake godine ti se useli u zemlju 55.000 nekih ljudi koji su sta..., zavrsili srednju skolu i dosli da obore cenu rada. Ne kazem da su u pravu, ali sta ces - imaju pravo, njihova zemlja.

Meni nije bio cilj nikog da ismevam, ali ne zelim da moj zivot izgubi smisao i da smatram sebe "gubitnikom" ako jedna zemlja na svetu ukine lutriju...

Glavu gore, bori se i mozes otici na neki drugi nacin ili u neku drugu zemlju koja legalno prima emigrante, ali kvalifikovane i trazene u tom trenutku.

Puno srece svima...., pa da "nas" ne ukinu barem jos 50-ak godina
Reply With Quote