View Single Post
  #846  
Staro 30.03.2020, 21:02
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Malo je bilo nejasno u medijima sve to objasnjeno,

Kada sam malo proguglao i ustao na sajd stejt departmenta i bele kuce lepo je sve pisalo. Takodje dosta razlika u odnosu na Trampovo obracanje u zatvaranju granica....

Da ne duzim, stigao sam sve uredno i bez problema.

Let je bio Bg-Pariz-Washington

U Beogradu nikakva kontrola, jedino pitanje da li ste putovali u kinu i italije prethodne 2 nedelje, cabin crew ne nosi ni maske ni rukavice

Pariz, kao da se nista ne desava i kao da nemaju sada vec preko 6000 slucajeva, retko ko nosi maske, rukavice... Sto se aviona tice, polu prazan, cabin crew nosi rukavice i maske

Washington - po sletanju svi smo dobili formular. Pitanja su da li ste prethodne 2 nedelje boravili u kini, italiji? da li se osecamo lose, da li imamo neke simptome virusa (kasalj, povisena temperatura, otezano disanje) Dali su i neke papire gde pise o tome sta je virus kako se prenosi i slicno. i savetovali su svakog da budu u samoizolaciji 2 nedelje

Inace ovde su radnje gotovo prazne, papira, sapuna i mesa gotovo da nema u prodavnicama
dobro si ti i usao u USA mislim bukvalno u zadnji cas. Koliko znam od ponoci p3tak 13.3. nema letova iz Evrope za SAD.

Ovde je isto bilo dosta ispraznjeno kad je krenuo ovaj haos, ali sada je OK. Cak sam video i brasno prvi put na rafovima posle 20 dana ali ga nisam ni kupio.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote