View Single Post
  #423  
Staro 23.02.2021, 15:48
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Exclamation

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aleksandar381 Prikaz poruke
Mislim da gresis i pokusacu da objasnim zasto, ne znam da li si pratio sudjenja (slusao live svako sudjenje od pocetka) i citao svu dokumentaciju od pocetka, ali ne bi rekao da jesi.

Prvo: Svako od grupe advokata je imao svoj deo. Zahvaljujuci Kurtisu i Rafaelu tacnije njihovim argumentima je otkriveno i dokazano zasto je blokiran ceo proces i opet zahvaljujuci njihovim argumentima a ne Kuk-ovim i Ailinim je nastavljan proces u septembru. A to ti pise i u presudi od septembra.
Opet Kurtis i Rafa su radili za pare i stite interese svojih klijenata.( sto se i ocekuje od njih)

Drugo: Zahvaljujuci Kuk-u je sertifikovana klasa i drugi su dobili priliku da im se izda viza (i treba, podrzavam u potpunosti), ali tek kasnije posto nije Mehta to hteo u pocetku.

Trece: AILIN deo je ODBACEN u prvoj presudi! i jos je na apelacionom na pauzi.

Cetvrto: Opet zahvaljujuci Rafaelovoj i Kurtisovoj ideji i argumentima koji su dati na samom kraju sudjenja od pre nekih tri nedelje imamo ovakvu presudu za rezervaciju validnosti viza, ko je slusao sudjenje(live a ne skraceno izdanje na twiteru ili kod simona) zna o cemu pricam. Posle tog sudjenja su svi su ih napali zbog te ideje, samo sto ih nisu obesili. A sad svi skacu od srece zbog toga.

Peto: Ako si ispratio sudjenja za druge vrste viza video bi da je Kuk dosta para uzeo tamo, a sve je nekako povezivao sa DV.
Sve u svemu nista ovo nije dzabe. Kuk je i sam rekao mene nemoj da zovete kad se zavrsi sudjenje ako imate neki problem, ja vas NE zastupam, ako imate problem zovite me i naplaticu vam po cenovniku i onda mozemo da pricamo.

Sesto: Kuk je izuzetan advokat i profesor i to ce se videti vrlo brzo u Anunciato slučaju, gde je uradio mnogo bolji posao od Kurtisa u odnosu na Yang slucaj.

Sedmo: SVI SU IZUZETNI ADVOKATI, I DA NISU RADILI ZAJEDNO TESKO DA BI USPELI

Treba biti nepristrasan, to sto je neko naplatio a neko radio "dzabe" ne znaci nista.

I na kraju da ja sam jedna od tih "budala" koja je ucestvala u ovome od pocetka, unajmio Kurtisa i Rafu, dao 9 meseci zivota, posvetio 100% svog vremena ovome, slusao svako Bozije sudjenje uzivo, procitao svaku stranicu sudske dokumentacije, a za cuveno sudjenje i dostavio jedan od sitan "izvestaj" za koje me je Kurtis pitao i potom ga je prosledio Kuk-u jer je takav bio njihov dogovor, ko koji deo radi, i koji je Kuk kasnije izneo na sudu.

To septembarsko sudjenje je bila prava TIMSKA IGRA SVIH advokata. Zato je i bila takva presuda.

I sa punim pravom mogu da kazem da su svi doktori, nema boljeg ili losijeg.
Nisam stvarno pratio, eventualno prelistam neki post novi od Brit Simona kad objavi pa ukratko opiše šta se izdogađalo, ovo je više šala moja bila nego što sam ozbiljno mislio, neko ko ide godinama u školu i usavršava se i treba da naplati svoju uslugu kada nekoga zastupa, itd. Vrijeme je novac i to je danas svakome jasno, svaka čast stvarno svima, da bilo ko uspije otići od njihovog truda to je veliki uspjeh... Tebi isto želim puno sreće i da uspješno odes za SAD kad si se već toliko potrudio i kada imaš želju pa da čitamo još neko lijepo iskustvo iz SAD-a
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote