View Single Post
  #17  
Staro 02.09.2008, 08:40
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Thumbs up

EEEEE, Srdjevicu, konacno i od tebe nesto! E, pa zdravo!!!

Uglanvom, ovako. Gledala sam Kayak, ali kao i druge trazilice ne daju mi ovu opciju koju mi nudi ta agentica iz Adriatic Toursa (ZAG-LHR-IAD) za 600 dolara one way po osobi. To je preko Virgin Atlantica. Nigde se na trazilicama ne pojavjluje Virgin, nikada, oni nemaju connecting flights iz Zagreba. Zato me zanima kako ona moze srediti da kod nje ima, pa jos za tako smjesnu cjenu, pa jos da nemoram opet checkirat prtljag u Londonu. Naime ako imam samo 2 sata fore izmedu letova, ako trebam ponovo checkirat ne znam dal cemo stici. Ja ju pitala, i ona kaze da se checkira u ZAG i uzima u Washingtonnu. Aj najzdravlje!!

Plus druga frka mi je sto nemamo kreditnu karticu. Neznam kako cemo platit e/ticket ili nekoj agenciji u Americi (definitivno cu pre puta kontaktirat Zaninu preporucenu agenticu ili cak Adriatic Tours iako za njih nema direktnu preporuku, ali mislim da su ok). Imamo ljude koji bi mogli platit za nas iz Amerike, ali nisam sigurna da ce onda samo nas pasos i isprintana karta (ako bi ju poslali na nas email) biti dovoljan za check in.

Jos me zanima, dali kad dodete sa takvom jeftinijom kartom imate losija sedista? Npr. ja planiram dovoljno rano bukirat, ali ako mi ih daju tek na ukrcavanju, a nas je dvoje sa bebom, kako da se osiguramo da bar budemo svi troje zajedno jedan do drugog?
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote