View Single Post
  #555  
Staro 13.11.2017, 04:45
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milan.b Prikaz poruke
pozz svima,
pisem sa profila mog muza, moje ime je Milena. moj muz je vec 7 meseci u chicagu, ja sam 3. dobila sam posao pre dva meseca, i morala sam gradskim prevozom na posao jer za sada imamo samo jedan automobil. autobus prolazi kroz neki crnacki kraj, vise puta sam bil jedina bela u autobusu, cak je i vozac crnac. kada sam prvi put isla tom linijom, nisam ponela kes jer sam mislila da moze da se plati karticom, i nisam mogla da udjem u bus, prisao mi je jedan dekica crnac i dao dva dolara. ja sam bila sokirana. nisam htela da uzmem novac, ali on mi je rekao: sutra ti pomozi nekom drugom. samo sto sam dosla u ameriku, konkurisala sam a neki posao i posto nikad ne biram opciju da sam bela, nego ostavim prazno, pozvali su me na razgovor za neki posao na south side. dok su me muz i cerkica cekali u kolima (a bilo je pola 7 uvece, ja sam se zadrzala sigurno sat i po unutra), ja sam sa nekih 20 crnkinja i crnaca bila na intervjuu. niko mi rec nije rekao niti me popreko pogledao, svi su me pitali odakle sam, znaju gde je Srbija, pitali kako mi se ovde svidja. ne razumem problem sa njima. ja sam mislila da su jako bezobrazni i agresivni, medjutim uverila sam se da je drugacije.
Hahaha nisi ti bila na pravom south side, ne daj boze i da odes