View Single Post
  #328  
Staro 11.05.2019, 16:41
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

I meni je juce odobrena viza

Jako brzo sam zavrsio, intervju bio u 11:00 zakazan, ja sam u 11:40 vec izasao iz ambasade. Svi su bili veoma ljubazni i prijatni, posebno konzul, tako da nema potrebe za nikakvom nervozom (ja sam je imao malo, ali kada sam usao u ambasadu ona se izgubila). Iako sam poneo i kopije dokumenata, uzeli su mi samo originale i posle sve vratili. Razgovor sa konzulom je trajao mozda 5 minuta, ona je sve vreme bila nasmejana i postavlja vam neka onako usputna pitanja dok popunjava nesto u kompjuteru. Meni su i ona i pre nje jedan nas sluzbenik koji je uzimao dokumenta postavili skoro pa ista pitanja. Jel imam kod koga da odem, ko je osoba koju sam naveo u obrascu, cime sam se bavio ovde, sta planiram da radim i da li sam bio nekada hapsen. Adresu sam promenio kod naseg sluzbenika kada sam predavao dokumenta. Predao sam i diplome fakulteta i potvrdu iz suda iako sam procitao da su ljudima vracali.

To je to u principu, nisam hteo da odugovlacim mnogo, napisao sam samo ono sto mislim da je bitno, ostalo je isto kao i kod clanova koji su vec prosli intervju.

Hvala puno forumu i svim clanovima koji su pisali svoja iskustva, dosta mi je pomogao da prodjem ceo proces i puno srece svima koji tek treba da dodju na red.
Reply With Quote