View Single Post
  #20  
Staro 07.02.2018, 00:33
markoni markoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2014
Poruke: 148
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik subman Prikaz poruke
mene privlaci sigurnost i mir sto se tice Nemacke. Stabilnost neka, zdravstveno, godisnji, manje nasilja, drzava je Eko orjentisana...

mozda cu da probam USA pa ako mi se ne dopadne da probam Nemacku, Srbija je svakako najgori izbor, samo ne znam koji period sebi da dam u USA
Svaka Euro drzava je u odnosu na USA ekoloski zdravija, lepse i prijatnije mesto za provesti svoje vreme Bogom dato, ukljucujuci i Srbiju i BiH naravno. Ja sam to shvatio Tek kad sam svojim ocima video i US i neke euro drzave od najrazvijenijih (skandinaviju) i Balkan. Srbija je mnogo lepse i prijatnije mesto za ziveti nego Chicago Illinois po mom misljenju, Ali gledano sa poslovno finansijskog aspekta, Srbija je crna rupa i to ne moze da shvati neko ko nije pokusao u njoj da zivi of svog rada, verovatno i BiH... Obavezno probaj US, kad si vec izvucen, mozda tvoje vidjenje Amerike bude lepse nego moje, misljenja se razlikuju. A ako mozes u Nemacku, to ti je opcija gde si u drzavi koja je takodje drzava mogucnosti koliko i US, ali ujedno i drzava gde je prijatno ziveti, zdravije , blize je Srbija, drzava je humanija prema svojim stanovnicima nego US zdravstveno, socijalno, godisnji odmor i sl. Nisi u poziciji da ti za najmanje nepostovanje pravila kroz kontekst bude uvek provucena kazna zatvora, kad god ulazis u drzavi moras da prijavis prtljag, ako imas nesto sto oni ne dozvoljavaju od npr hrane, pogadjaj sta se kao kazna provlaci kroz kontekst Ako te uhvate da nosis domaci kozji sir iz kraja npr ... Ukratko, Nemacka je, spoj lepog i korisnog. Da imam te dve opcije, sigurno bih odabrao Nemacku, jer sam vec video US, a ti prvo vidi US, probaj. Amerika u stvarnosti i na filmovima kako je pretstavljaju su dve potpuno razlicite Amerike... Evropa je original svaka njena zemlja ima ogromnu tradiciju, US je kopija nastala za 200 godina uz forsiranje publiciteta kroz filmove it'd... Moje misljenja...
Reply With Quote