View Single Post
  #23  
Staro 13.04.2010, 11:57
Lili Lili je offline
Član
 
Datum prijave: 22.08.2008
Poruke: 2
Nepromenjeno B1b2 cancelled without prejudice

cao svima u forumu i molim vas za savet.
Naime,imam zelunu kartu vec dve godine a vencala sam se pre godinu i po dana.
Suprug je u vreme vencanja imao C1 D visu i B1B2(na 3 godine) .Pre par dana otisao je u ambasadu da produzi C1 D vizu i pitao moze li produziti i B1B2 vizu jer istice za godinu dana.On je pomorac pa bi nakon sledeceg ugovora odmor hteo provesti samnom u Americi.Sluzbenik je razumeo da on zahteva B1b2 vizu i rekao mu je da da moze dobiti samo produzenje C1D vize i vratio mu je pasos.Moj suprug mu je rekao da on vec ia B1B2 vizu i da istice za godinu dana,i da je zeli produziti kako bi nakon sledecveg ugovora odmor proveo samnom u Americi i vratio se ponovo na brod.Sluzbenik ga je pitao dali je vec koristio turisticku vizu i on je rekao da je vec jedan odmor proveo samnom u americi.zatim ga je pitao da li je turisticka viza izdata pre ili posle naseg vencanja i on je rekao pre.Zatim je sluzbenik rekao da ce morati da ponisti turisticku vizu CANCELLED WITHOUT PREJUDICE(bila je validna jos godinu dana) i da moram da apliciram za drugi tip vize.Suprug mu je rekao da on zaista treba tu vizu jer nakon sledeceg ugovora zeli da samnom podigne kredit od banke za stan i da imamo zajednicki racun u Bank of America.
Sluzbenik je samo rekao Thank you and goodbye.
Molim vas da ako ste imali slicna iskustva ili ako ste informisani za savet.Za koju vizu da aplicira i moze li opet dobiti turisticku s obzirom da mu je ova ponistena.C1D vizu je produzio.
Hvala svima u napred
Reply With Quote