View Single Post
  #21  
Staro 25.09.2012, 12:11
Aristotel Aristotel je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.07.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 56
Nepromenjeno

Ma znam! O čemu pričaš! Ali ako si owner bez broblema na godišnjem nivou možeš u banku da staviš 100,000 hiljada! (kad se sve odbije) Znam ja kadm d može da se vozi 1000 milja! Al meni jednom iskoči timska tura! Tempa Fl za Amarrilo TX preko 1400milja! Utovare vazača u 17h a on(single) zgazi to do sutradan do 21h! Doduše bio prazan kamion, samo tri kutije na jednoj paleti! Razume ja to! I ja moje vozace forsiram da voze! Ali ne šaljem u mexico, jednom sam slao u kanadu! (ali imam pra njih koji ne vole da se spuštaju ispor I10) (zasada nikad na Aljasku) bojim se da ga ne bih mogao vratiti) pa kad traže rate za AL brokeri ja pune milje plus prazne milje do sietla pomnožim sa 2 pa dam cenu! Za sada niko nije pristao! Hej magelan kazu tako ljudi, da im je to privremeni biznis! Ali kasnije udje to u krv! Pa ne mogu da se skinu sa puta! zato oprezno! MOže tu dosta para da se zaradi! A ti ne bi voleo da imaš kamiona i vozaca koji vozi za tebe! A ti kući i ja te zovek i kazem! E ima shortrun! Indijana za ohajo 160 milja 1400 dolara? Jel vozimo? Može tu mnogo para da se zaradi! Veruj mi!
Reply With Quote